3833473479

3833473479



korespondencji.

Od decyzji, przysługuje odwołanie do Rektora UW w terminie 14 dni od dnia jej doręczenia. Odwołanie wnosi się za pośrednictwem dziekana WDiNP albo kierownika studiów podyplomowych, który wydał decyzję.

Wymagania stawiane kandydatom na studia

0 przyjęcie na studia podyplomowe mogą ubiegać się osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów magisterskich (studiów II stopnia) lub równoważnym, lub (w szczególnych przypadkach) dyplomem licencjata (studiów I stopnia) lub równoważnym. W przypadku osób z dyplomem licencjata lub równoważnym kandydaci mogą być przyjęcie tylko za zgodą Rady Wydziału.

W przypadku cudzoziemców wymagany jest dyplom ukończenia studiów wyższych w Polsce albo dyplom ukończenia studiów wyższych za granicą, uznany lub nostryfikowany na zasadach określonych w odrębnych przepisach.

Kierownik studiów podyplomowych ogłasza: zasady rekrutacji na studia, limit miejsc, termin i miejsce składania dokumentów, co najmniej na 1 miesiąc przed terminem rozpoczęcia zajęć.

Zakres tematyczny studiów

Studia łączą wiedzę teoretyczną z zakresu wiedzy o sporcie, mediach sportowych, specyfice rynku sportowego w Polsce czy reklamy i promocji sportowej z zajęciami warsztatowymi w formie ćwiczeń z zakresu dziennikarstwa sportowego telewizyjnego, radiowego, prasowego i agencyjnego oraz zajęciami w formie konwersatorium z zakresu wiedzy o public relations i media relations w sporcie, kontaktów na linii rzecznik prasowy - media. Ma to na celu zapewnienie słuchaczom zdobycie nowej i udoskonalenie posiadanej wiedzy.

Sylwetka absolwenta

Absolwenci studiów będą dysponowali umiejętnościami niezbędnymi w każdej pracy dziennikarskiej związanej lub wykorzystującej wiedzę z zakresu sportu.

Studenci poznają teoretyczne podstawy oraz praktykę działania poszczególnych typów mediów, zasady tworzenia przekazów i programów oraz specyfikę warsztatu, struktury i cyklu produkcyjnego wybranych mediów sportowych.

Dzięki zajęciom praktycznym absolwenci zdobędą podstawową wiedzę do samodzielnej konstrukcji materiałów dziennikarskich z zakresu sportu w różnych rodzajach mediów, zaś zajęcia teoretyczne pozwolą im poznać specyfikę rynku sportowego, marketing i promocji oraz zależności między instytucjami.

Kształcenie w ramach studiów miałoby charakter interdyscyplinarny. Studia w wyniku połączenia wiedzy teoretycznej z zajęciami warsztatowymi w formie ćwiczeń i zajęciami w formie konwersatorium, zapewnią słuchaczom zdobycie nowej i udoskonalenie posiadanej wiedzy.

Cel studiów

Celem studiów jest specjalistyczne przygotowanie kadry dziennikarskiej w zakresie wiedzy o sporcie, promocji sportu oraz public relations.

Sposób oceniania elektów uczenia się

Przewiduje się dwa sposoby oceniania wiedzy i umiejętności warsztatowych, zdobytych przez studentów. Sprawdzeniem wiedzy teoretycznej będą zaliczenia na ocenę z przedmiotów dotyczących rynku mediów sportowych w Polsce, instytucjonalnych i prawnych podstaw organizacji sportu w Polsce, podstawy wiedzy o sporcie czy reklamy sportowej.



Wyszukiwarka

Podobne podstrony:
12. Od decyzji Dziekana studentowi przysługuje odwołanie do Rektora. Odwołanie wnosi się za pośredni
3.    Od decyzji, o której mowa w ust. 2, przysługuje odwołanie do Rektora w terminie
3. Od decyzji dziekana studentowi przysługuje odwołanie do Rektora. Odwołanie wnosi się za
2. Od decyzji Dziekana studentowi przysługuje odwołanie do Rektora.§5 1. Warunki odpłatności za stud
§22 Od rozstrzygnięcia o nieprzyjęciu na studia podyplomowe przysługuje odwołanie do rektora w termi
4. Od decyzji, o których mowa w ust. 1. I 2., przysługuje, za pośrednictwem dziekana, odwołanie do&n
1.    Od decyzji WKRD przysługuje prawo wniesienia odwołania do Rektora w terminie&nb
3.    Od decyzji Dziekana, o których mowa w ust. 1 i 2, przysługuje odwołanie do
§23 1.    Od uchwały, o której mowa w §21, przysługuje odwołanie do Komitetu Sterując
książka (125) Rozdział 7. Prawo administracyjne ^ pouczenie o tym, czy od decyzji przysługuje odwoła
Pouczenie Od mniejszego orzeczenia przysługuje odwołanie do Wojewódzkiego Zespołu do Spraw Orzekania
1 Pouczenie Od niniejszego orzeczenia przysługuje odwołanie do Wojewódzkiego Zespołu do Spraw Orzeka
8. Odwołanie wnosi się w terminie 14 dni od dnia doręczenia lub ogłoszenia decyzji zainteresowanej
Jeżeli w terminie 14 dni od otrzymania decyzji o pozwoleniu na budowę nikt się nie odwoła, decyzja t
DECYZJA NR 26/09 Rektora-Komendanta Szkoły Głównej Służby pożarniczej z dnia 26 czerwca 2009 r. w sp
Wchodzą w życie co do zasady po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia Akty prawa miejscowego - przepisy

więcej podobnych podstron