7355290746

7355290746




Wykładowcy:

Prof. zw. dr hab. Stefania Walasek - historyk oświaty, kierownik Zakładu Historii Edukacji, inicjatorka i Redaktor Naczelny czasopisma Rady Naukowej Fundacji "Promyk Słońca" we Wrocławiu.

Dr hab. Barbara Jędrychowska, prof. UWr. - historyk oświaty, od kilku lat zajmuje się także zagadnieniami kultury życia codziennego, w tym etykiety w biznesie i zarządzaniu.

Dr Anna Haratyk - pedagog, obszary badawcze: historia wychowania, edukacja regionalna, etnopedagogika. Od 20 lat współpracuje z ośrodkami naukowymi na Ukrainie oraz placówkami kulturalno-oświatowymi na Litwie. W ramach tej współpracy prowadzi badania naukowe, organizuje wizyty studyjne oraz praktyki studenckie. Od 2002 roku jest opiekunem Koła Naukowego Studentów Pedagogiki ETNO. Dodatkowo współpracuje z Pełnomocnikiem Rektora ds. Studentów z Ukrainy.

Dr Kamila Gandecka - pedagog, zainteresowania badawcze koncentrują się wokół pedagogiki społecznej, edukacji międzykulturowej, historii wychowania. Od 2001 roku współpracuje z organizacjami pozarządowymi działającymi w środowisku lokalnym. W ramach tej współpracy organizowała letnie obozy młodzieżowych liderów z Polski i Rosji, koordynowała projekty z zakresu profilaktyki młodzieżowej, prowadziła warsztaty umiejętności społecznych dla różnych grup zagrożonych wykluczeniem społecznym. Dodatkowo współpracuje z Pełnomocnikiem Rektora ds. Studentów z Ukrainy.

Dr Ewa Jurczyk-Romanowska - absolwentka prawna i pedagogiki, prezes Stowarzyszenia AVEC (od 2007r.), współzałożycielka i zastępca redaktora naczelnego w czasopiśmie .Wychowanie w Rodzinie" (od 201 Or.), inicjatorka i kierownik Zespołu Badawczego Gier i Innowacji w Edukacji - Edulainment (od 2013r.), członek międzynarodowej sieci naukowej Gerontoludic Society (od 2014r.), prywatnie pasjonatka żeglarstwa i sportów outdorowych.

Dr Mirosław Piwowarczyk - pedagog, członek licznych komisji ds. dydaktycznych i organizacyjnych w Uniwersytecie Wrocławskim. Od 1998 r. organizator współpracy naukowo-badawczej i dydaktycznej z Fakultetem Pedagogicznym Uniwersytetu im. Masaryka w Brnie; członek komitetu redakcyjnego: międzynarodowego czasopisma Czech-Polish Hislorical and Pedagogical Journal i Sbomika Prąci Pedagogicke Fakulty Masarykovy Uniuerzity ‘Rada Spolecenskych Ved". Swoje zainteresowania badawcze koncentruje na szeroko rozumianej problematyce aktywności społeczno-kulturalnej i oświatowej społeczności lokalnych zarówno w perspektywie historycznej jak i współczesnej, a także na problematyce z zakresu organizacji i zaiządzania oświatą, głównie na zagadnieniach dotyczących stylów kierowania placówkami edukacyjnymi i fundraisingiem.

Dr Jolanta Szablicka-Żak - historyk oświaty, prezes Towarzystwa Opieki nad Więźniami, swoje zaangażowanie i aktywność społeczną wyraża w sentencji: Działanie ludzi w organizacjach pozarządowych porównywane jesl do aktywności korzeni trwa, których siła i niezniszczalnośó tkwi w liczebności i wzajemnych powiązaniach.



Wyszukiwarka

Podobne podstrony:
© Copyright by Oficyna Wydawnicza „Impuls”, Kraków 2009 Recenzenci: prof. zw. dr hab. Stefan M.
Politechnika WrocławskaInformacje o wykładowcy Prof. zw. dr hab. Mieczysław Moszkowicz Zakład
KOMITET NAUKOWY Prof. nzw. dr hab. inż. Wojciech Fel uch -    Kierownik Zakładu Inżyn
METODOLOGIA BADAŃ EKONOMICZNYCH Prof. zw. dr hab. Jan Burnewicz Konspekt wykładu dla
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego Demografia 1.    Wykładowcy: prof. UKSW dr
Sprawozdawczość finansowa prof. zw. Dr hab. Halina Buk Wykład 3SPRAWOZDANIE FINANSOWE: 1.
5 Podstawy marketingu prof. zw. dr hab. Leszek Żabiński Wykład 3 BADANIA MARKETINGOWE Możemy wyróżni
Komitet Redakcyjny: Prof. dr hab. inż. Józef Masajtis - przewodniczący Prof. zw. dr hab. inż. Stefan
Literatura Prof. zw. dr hab. inż. Marcin Bariik LITERATURA uzupełniająca wykłady z przedmiotu BADANI
Podstawy marketingu prof. zw. dr hab. Leszek Żabiński Wykład 3BADANIA MARKETINGOWE Możemy wyróżnić 4
Podstawy marketingu prof. zw. dr hab. Leszek Żabiński Wykład 4BADANIA MARKETINGOWE zbiór technik ora
Gospodarka regionalna prof. zw. dr hab. Andrzej Klasik Wykład 2 Koherencja lokalizacyjna- każda
Gospodarka regionalna prof. zw. dr hab. Andrzej Klasik Wykład 3 Udogodnienia publiczne- to różne obi
Gospodarka regionalna prof. zw. dr hab. Andrzej Klasik Wykład 4 Dostępność lokalizacyjna- podaż
Gospodarka regionalna prof. zw. dr hab. Andrzej Klasik Wykład 5 Orientacja Lokalizacyjna- ocena rela
Gospodarka regionalna prof. zw. dr hab. Andrzej Klasik Wykład 6 Oszczędności urbanistyczne- są to
Gospodarka regionalna prof. zw. dr hab. Andrzej Klasik Wykład 7 Siły aglomeracyjne- skupiają te same
Gospodarka regionalna prof. zw. dr hab. Andrzej Klasik Wykład 8 Użytkowanie terenu- to wykorzystywan
Gospodarka regionalna prof. zw. dr hab. Andrzej Klasik Wykład 9 Region węzłowy (nodalny) oznacza uję

więcej podobnych podstron